Rychlý kontakt

Telefon: +420 723 143 786
E-mail: bc.h.stachova@email.cz

Menu

Zajímavosti

Jak na sobě pracovat

Jak dál

Sledujde, pozorujte svoji mysl. Občas se zastavte a sledujte vaše myšlenky. Tím se budete stávat vědomějšími. Budete vědomi si sami sebe, vědomi si myšlenek, které procházejí vaší hlavou, aniž by jste si dopředu naplánovali, že právě teď přijde taková myšlenka. 

Chcete-li být šťastní, odhoďte staré, negativně podmíněné způsoby myšlení a buďte spokojení, vděční a plní pokory.
Pokud si přejete, aby vaším životem protékal proud zdraví a hojnosti, jednoduše začněte tím, že vaše myšlenky budou právě takové povahy. 
Máte schopnost vytvořit si  plnohodnotný a skvělý život. Můžete to udělat. Všechno začíná volbou, rozhodnutím. Stačí převzít osobní odpovědnost za tvoření svého života.

PROŽÍVEJTE ŽIVOT PLNÝMI DOUŠKY

Lidé jsou jen tak šťastní, jak šťastní si dovolí být. Má-li člověk prožívat úplný a uspokojující život, musí být především šťastný a spokojený sám se sebou. Tato spokojenost vychází z rozhodnutí prožívat život naplno. 

Zapomeňte na to, co nechcete. Jednejte nadšeně a s elánem. Vytvořte si z toho nádhernou hru. Postupujte krok za krokem. Pamatujte si, že nezáleží na tom, jak rychle jdete dopředu. Nejdůležitější je cesta.

ZMĚŇTE SVŮJ SMĚR

Svůj směr změníte, když změníte  skladbu  myšlenek a jejich směřování. 
Je na vás, a jen na vás, se rozhodnout, v jakých okolnostech má probíhat váš život.


ROZHODNĚTE SE BÝT NADŠENÍ A SPOKOJENÍ


Nadšení je jiskra. Nadšení vás naplňuje energií. Díky němu se cítíte skvělí a nabýváte pocit, který lze vyjádřit slovy: „Probudil jsem se a jdu do toho!" Vzniká ve vás živý dojem a touha prožít každý den naplno.
„Chcete-li být nadšení, prostě se rozhodněte chovat se a jednat nadšeně!"

 

ROZHODNĚTE SE VĚŘIT SI

Sebedůvěra je základní kámen a odrazový můstek pro každý krok lidstva vpřed. Sebedůvěra je odhodlání napnout všechny síly a jít dál.  
Sebedůvěra je to, čím žijí radostní lidé, niterná nejvyšší víra v sebe, která spojuje víru s nadšením pro čin, aby se zdánlivě nemožné stalo skutečností.