Rychlý kontakt

Telefon: +420 723 143 786
E-mail: bc.h.stachova@email.cz

Menu

Zajímavosti

Metoda RUŠ

To, co vám vadí nebo-li máte z toho nepříjemný pocit, je váš problém.
Nepříjemné pocity přichází vždy po myšlence.
Buďte tvůrcem svého života, ne jeho pasivní obětí.
Být duchovní neznamená být milý a dobrý, ale upřimný a pravdivý.

 

 

Terapie metodou RUŠ

RUŠ = rychlá, účinná  a šetrná /změna skutečnosti/


Autorem Metody RUŠ je Karel Nejedlý
Jedná se o ověřenou metodu, která odstraňuje skutečné příčiny vašich problémů.

Terapeut se cíleně  soustřeďuje na zdroj klientových nesnází a vede klienta k jejich odstranění. Odstraněním negativního náboje z myšlenky, zmizí nepříjemné emoce vytvářející  bloky a proud energie se obnoví.

Tato metoda je určena všem, kteří si váží sebe, svého života a zdraví. Je pro ty, kteří chtějí řešit své problémy rychle a efektivně a jsou si vědomi, že je k tomu potřeba vlastní práce, odhodlání a záměr.

Terapie:

Terapie probíhá v sedě a při plném vědomí. Klient sdělí svůj problém a společně pod vedením terapeuta najde negace, bloky, které mu způsobují tyto problémy.

Negace následně vyčistíme a nakonec zkontrolujeme, zda jsou bez nepříjemných pocitů nebo somatik.

Pro terapii nepotřebujete žádnou přípravu. Plníte pouze pokyny terapeuta a jste stále v bdělém stavu. Čím více jste vůči sobě upřimní a otevření, tím více problémů si odstraníte a už je nežijete.

Při této metodě měníte jen to, co vám způsobuje nepříjemné pocity.

Jedna terapie trvá 1 - 4 hodiny. Někdo si vyřeší své problémy (spíše svůj problém) během jednoho sezení, někdo musí přijít vícekrát. Je to velmi individuální a záleží na osobnosti každého člověka.

Co můžete vyřešit:

- vztahové neshody od dětství do současnosti (tj. s rodiči, vychovateli, sourozenci, spolužáky, partnery dětmi, kolegy, vnoučaty, sami se sebou, se světem...)

- traumata (úmrtí, rozchody, potraty, rozvody, ztráta zaměstnání, strachy, úzkosti, znásilnění, nehody, šikany, domácí násilí...)

- zdravotní problémy (psychosomatika má vliv na naše zdraví, nalezení a odstranění programu, který nemoc aktivoval vede  k uzdravení)

- závislosti (na alkoholu, kouření, na hrách ale také obezita, bulimie a anorexie)

- peníze (co nám brání je mít)

Metoda RUŠ Vám dokáže, že jste tvůrci svého života a že vše záleží jen na vášem rozhodnutí. Pochopíte proč se vám dějí určité věci a jak je můžete změnit či eliminovat. Vyladíte si svůj život k vaší spokojenosti. Nabudete osobní svobodu, sílu a radost.

Rozhodli jste se? Půjdu kousek s vámi a pak... "Vítejte mezi šťastně žijícími".

 

A pro ty, kteří chtějí vědět více je zde odkaz na "Dokumentární film o RUŠce"

http://kmacademy.eu/kazdy-jsme-tvurcem-vlastniho-zivota/

 

 

Metoda RUŠ - názor lékaře, rozbor z kapky krve

Publikováno se souhlasem MUDr. Pavla Nývlta, N.D. (www.drnyvlt.com).

Těžká endogenní deprese, Crohnova choroba, chron. únavový syndrom

Pacient, diagnóza: těžká endogenní deprese, Crohnova choroba ("nevyléčitelná nemoc") a chronický únavový syndrom. Metodou RUŠ vyčištěn základní vztah s otcem a uvolnění mnohačetných blokád. Druhý vzorek nabrán po terapii metodou RUŠ. K nápravě chronického únavového syndromu došlo okamžitě, Crohnova choroba v remisi (neotravuje ho). Při následných kontrolách se pacient cítí šťastně, je tvořivý, plný energie a radosti ze života, netrápí ho problémy se synem.

Dekompenzovaný diabetes II. typu - cukrovka

Pacientka, diagnóza: dekompenzovaný diabetes II. typu, kolapsový stav, omdlela, odvoz do nemocnice, zjištěna cukrovka. Po infůzní terapii propuštěna domů, cítí se velmi špatně a slabě, má pocit, že omdlí znovu. Následuje odběr krve a terapie metodou RUŠ. Metodou RUŠ vyčištěn vztah s partnerem - pacientka se po terapii cítí dobře a vnímá velikou úlevu. Bezprostředně po terapii odebrán druhý vzorek krve. Po terapii si klientka přestala píchat inzulín (30 jednotek denně). Závěr: vyřešení dekompenzovaného diabetu II. typu na psychogenním podkladu metodou RUŠ.